ferie pilka nozna ims007B2C09822 252C 24E8 7056 39CD6BC614C3Dalszy ciąg piłkarskich rozgrywek podczas ferii 2023 miał miejsce w hali OSiR w Pyrzycach 21 lutego 2023 r. Tym razem na boisko wybiegli starsi uczniowie. PMOS w tym dniu zaplanował zawody dla uczniów klas 7 – 8 oraz szkół ponadpodstawowych. W feryjnym turnieju wzięło udział 8 drużyn, a ponownie do Pyrzyc zawitały piłkarki z SP w Brzesku, którym spodobała się rywalizacja z chłopcami. Walczyły dzielnie bez respektu dla swoich kolegów, remisując 1:1 z połączonymi siłami piłkarzy z Lipian, Pyrzyc i Brzeska.

Starsza grupa toczyła zacięty  pojedynek o zwycięstwo. Rozegrali oni 2 połowy, które nie przyniosły rozstrzygnięcia. Końcowy wynik 1:1 wymusił dogrywkę, również  bez wyłonienia zwycięzcy. O końcowym wyniku zdecydowały rzuty karne. O 1 bramkę więcej strzelili piłkarze z Bielic „Brzdące i przyjaciele”, pokonując drużynę z Żabowa. W grupie młodszej rocznik 2008-2009, rozegrano w sumie 10 meczów. Do ostatniego spotkania końcowy wynik był otwarty. Spotkali się w nim uczniowie z SP w Brzesku i SP z OI w Pyrzycach „Rudzi”. Wygrana Pyrzyc dawała im końcowy triumf w turnieju, remis faworyzował drugi zespół ZS Lipiany.

Szybko na prowadzenie wyszli piłkarze z Pyrzyc, jednak Brzesko potrafiło zdobyć wyrównującego gola, pozbawiając ich końcowego sukcesu.