Główna płyta boiska piłkarskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, dzięki przychylności dyrektor Ewy Hancz, była 16 maja 2022 r. areną mistrzostw powiatu pyrzyckiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców klas VII – VIII. Na dwóch boiskach przygotowanych przez pracowników OSiR o miano najlepszej drużyny walczyły 3 zespoły dziewcząt i 6 chłopców.

Dziewczęta grały systemem „każdy z każdym” a chłopcy rywalizowali w dwóch grupach eliminacyjnych. Najlepiej zaprezentowały się piłkarki z SP w Kłodzinie, wygrywając 2 pojedynki i tym samym zapewniły sobie tytuł mistrzyń powiatu w roku szkolnym 2021/2022. Chłopcy po rozgrywkach eliminacyjnych grali półfinały, a ich zwycięzcy walczyli w ścisłym finale, w którym  spotkali się piłkarze z Żabowa i Kłodzina. Po długiej przerwie reprezentacja SP w Żabowie wywalczyła mistrzostwo powiatu pyrzyckiego, pokonując Kłodzino 1:0. Opiekun zwycięzców Cezary Siepka dedykował ten sukces swojemu tacie, który niedawno odszedł na wieczny spoczynek. Piękny i symboliczny gest. W środę 18 maja 2022 oba zespoły w Gryfinie będą walczyć o półfinał wojewódzkich Igrzysk   Młodzieży Szkolnej. Składy zwycięskich zespołów. SP Kłodzino: Aniela Anczewska, Oliwia Gajewska, Kalina Paplicka, Amelia Łukowska, Rozalia Janczukiewcz, Nina Klemenska, Weronika Kucharska, opiekun Stanisław Warejko.     

SP Żabów: Nikodem Tomaszewski, Michał Klimek, Norbert Krzyszycha, Karol Olejniczka, Gracjan Klimek, Igor Piotrowicz, Eryk Chmiel, Kamil Chwesiuk, Oliwier Panek opiekun Cezary Siepka.