siatkowka ims i lo 4 20200305 11997910733 i 5 marca 2020 r. rozegrano kolejne finały powiatowe w siatkówce prowadzone przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach.  Na pierwszy ogień poszli uczniowie klas VII i VIII (rocznik 2005 - 2006). W hali OSiR po 3 reprezentacje dziewcząt i chłopców stanęły do walki o tytuł mistrza powiatu pyrzyckiego. W obu przypadkach najlepsi okazali się siatkarze i siatkarki z SP z OI w Pyrzycach, wygrywając po 2 pojedynki. 

Poziom sportowy w tej kategorii wiekowej niestety nie pozwala realnie myśleć o czołowych miejscach w finale wojewódzkim, gdzie w ostatnich latach pyrzyccy siatkarze święcili triumfy.  Chłopcy prowadzeni przez Roberta Tobołę grali w składzie: Mateusz Słota, Jarosław Polewczak, Mikołaj Kurzawa, Eryk Tryka, Oliwier Dub, Kacper Rzepiak, Oliwier Woźniak, Bartosz Płotnicki, Tomasz Kołoszycz. Gabriela Czaja sprawowała opiekę nad dziewczętami: Zuzanna Betyna, Vanessa Bulak, Dominika Frątczak, Nikola Kadłubek, Oliwia Marczak, Julia Orłowska, Lena Rogowska, Kinga Chmielewska, Amelia Kamińska, Zuzanna Szydło.

Wyniki:

Dziewczęta:

1 m SP z OI Pyrzyce

II m SP Pyrzyce

III m SP Mielęcin

Chłopcy:

I m SP z OI Pyrzyce

II m SP Żabów

III m SP Mielęcin

Dwa dni później 5 marca w siatkówkę grały dziewczęta z  rocznika 2000 i młodsze w ramach Licealiady. Tym razem gospodarzem turnieju był ZS nr 2 CKU w Pyrzycach a walka o tytuł rozstrzygnęła się między dwoma pyrzyckimi szkołami ponadpodstawowymi. Po 4 setowym pojedynku, puchar za pierwsze miejsce w powiecie odbierały uczennice ZS nr 1 w Pyrzycach trenowane przez Dariusza Gąsławskiego: Ela Nowacka, Syntia Bryk, Aurelia Matyńka, Bianka Łakatosz, Martyna Chojnacka, Klaudia Bartosińska, Julia Wróbel, Malwina Maćkowiak, LAeksandra Sroka, Lila Zdunowska, Nikola Krysiak.  

Wyniki:

I m ZS nr 1 Pyrzyce

II m ZS nr 2 CKU Pyrzyce