unihokej id 2019 43 20191008 1771486249Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach w swoim kalendarzu sobotę 5 października 2019 roku zarezerwował na mistrzostwa powiatu pyrzyckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców rocznik 2007 i młodsi. Zawody tradycyjnie już rozegrano w hali sportowej SP w Kozielicach, a głównym organizatorem z ramienia PMOS był Janusz Kurowski – nauczyciel tej szkoły.

Na mistrzostwa przyjechało 11 szkolnych reprezentacji (6 dziewcząt i 5 chłopców).  Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach jednocześnie, co pozwoliło na płynny przebieg imprezy.  Przez ostatnie lata uczniowie z Kozielic dominowali w naszym powiecie tak było i tym razem. Zarówno dziewczęta jaki i chłopcy okazali się najlepsi w gronie swoich rówieśników, wywalczając tym samym prawo startu w zawodach regionalnych.

Końcowe wyniki:

Dziewczęta:

1 m SP Kozielice        op. J. Kurowski

(Maja Chomiczewska, Natalia Pawlik, Joanna Gawrysiak, Aleksandra Cichoń, Wioletta Grochocka, Maja Dziel, Gabriela Wincenciak, Honorata Przepiórka, Hanna Sarba, Dominika Janowska, Nikola Tokarska)

2 m SP z OI Pyrzyce

3 m SP Kłodzino

4 m ZS Lipiany

5 m SP Żabów

6 m SP Pyrzyce

Chłopcy:

1 m SP Kozielice        op. J. Kurowski

(Maurycy Ingielewicz, Daniel Wrzyszcz,  Jakub Jasiejko, Antoni Antczak, Piotr Kaczmarczyk, Gracjan Kuchta, Sławomir Kaczmarek, Paweł Łuczyński, Miłosz Kaczyński, Filip Kulpa, Mikołaj Krzemiński)

2 m SP Kłodzino

3 m SP z OI Pyrzyce

4 m SP Żabów

5 m SP Pyrzyce

P.O.