foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Witamy na oficjalnej stronie Powiatowego Miedzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pyrzycach


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Zobacz aktualną tabelę

Kalendarium

Czytaj więcej

indywidualne la 2017 20 20170614 1225516192Ostatnią odsłoną zawodów lekkoatletycznych organizowanych przez Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy był finał powiatowej Gimnazjady w indywidulanych zawodach l.a.  Mistrzostwa powiatu odbyły się na stadionie OSiR 6 czerwca 2017 r. Uczniowie szkół gimnazjalnych startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100m, 300 m, 600 m dziewcząt, 1000 m dziewcząt i chłopców, 2000 m chłopców, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut oszczepem, sztafeta 4 x 100 m.

Zwycięzcy tych konkurencji automatycznie wywalczyli sobie prawo startu w finale wojewódzkim, który odbył się 13 czerwca b.r. w Białogardzie. Bartosz Nawrocki wynikiem 170 cm wywalczył tam srebrny medal wojewódzkiej Gimnazjady w skoku wzwyż. Gratulacje !

Pyrzycki PMOS składa serdeczne podziękowania młodzieżowym sędziom z ZS nr 1 i ZS nr 2 CKU w Pyrzycach za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu mistrzostw oraz dyrektorowi i pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji za udostepnienie stadionu przy ulicy Sportowej.

Wyniki

Dziewczęta

  • Bieg na 100 m

1 m Natalia Kwiatkowska           ZS Kozielice

  • Bieg na 300 m

1 m Aleksandra Kasprzak            ZS Kozielice ‘

  • Bieg na 600 m

1 m Karolina Wędrychowicz       PG Pyrzyce

  • Bieg na 1000 m

1 m Roksana Kalinowska            PG Pyrzyce

  • Skok w dal

1 m Oliwia Sewnderska               PG Pyrzyce

  • Skok wzwyż

1 m Oliwia Swenderska               PG Pyrzyce

  • Pchniecie kulą

1 m Wiktoria Staszak                   PG Pyrzyce

  • Rzut oszczepem

1 m Patrycja Lewandowska        G im. OZP Przelewice

  • Rzut dyskiem

1 m Maria Kontroniewicz                        G im. OZP Przelewice

Chłopcy

  • Bieg na 100 m

1 m Dawid Głowacki                  PG Pyrzyce

  • Bieg na 300 m

1 m Szymon Pawicki                   GMS Pyrzyce

  • Bieg na 1000 m

1 m Wiktor Gronkowski              ZS Kozielice

  • Bieg na 2000 m

1 m Szymon Borowiec                ZS Kozielice

  • Skok w dal

1 m Arkadiusz Pawicki                ZS Kozielice

  • Skok wzwyż

1 m Bartosz Nawrocki                GMS Pyrzyce

  • Pchnięcie kulą

1 m Gracjan Bartosiewicz            ZS Warnice

  • Rzut oszczepem

1 m Adrian Oleksy                      GMS Pyrzyce

  • Rzut dyskiem

1 m Konrad Bussa                       G im. OZP Przelewice