foto1
Rozwój zainteresowań sportowych dzieci i młodzieży
foto1
Organizacja imprez i zawodów sportowych
foto1
Szkolenia w sekcjach sportowych
foto1
Organizacja masowych imprez sportowo - rekreacyjnych
foto1
Kształtowanie nawyków czynnego wypoczynku poprzez turystykę i krajoznawstwo
Witamy na oficjalnej stronie Powiatowego Miedzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pyrzycach


Igrzyska Dzieci

Zobacz aktualną tabelę

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Zobacz aktualną tabelę

Kalendarium

Czytaj więcej

mini pika nona ch 2017 12 20170517 1536360952Ostatnią odsłoną szkolnych rozgrywek piłkarskich był finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej chłopców, który odbył się 16 maja 2017 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach. Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Pyrzycach zmobilizował do udziału w tych zawodach wszystkie 13 szkół podstawowych funkcjonujących w powiecie pyrzyckim. To duży sukces organizacyjny potwierdzający fakt, iż piłka nożna jest najpopularniejszą dyscyplina sportu. Już od wielu lat te rozgrywki przebiegają dwufazowo. Runda jesienna odbywa się we wrześniu, zaś wiosenna tradycyjnie w maju.

Poziom tegorocznych rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie, a mecze finałowe z udziałem uczniów z Lipian, Żabowa i Bielic obfitowały w zagrania których nie powstydziliby się seniorzy. Najlepszą drużyną prowadzoną przez Tomasza Jurkiewicza byli uczniowie ZS w Lipianach, którzy wygrali wszystkie pojedynki w obu rundach. 23 maja b.r. będą walczyć o półfinał wojewódzkich rozgrywek w Szczecinie. Skład zwycięskiej drużyny: Krzysztof Cech, Paweł Czarniewski, Igor Gonerka, Mateusz Rość, Mateusz Sykuła, Piotr Szczęsny, Jakub Szwołko, Marcel Welbel, Mateusz Welbel, Szymon Wróblewski.

Do końca roku szkolnego   pyrzycki PMOS zorganizuje jeszcze powiatowe zawody w lekkiej atletyce, grze w palanta i ringo.

Wyniki:

1 m ZS Lipiany

2 m SP Żabów

3 m ZSP Bielice

4 m SP Brzesko

5 m ZS Kozielice

6 m SP z OI Pyrzyce

7 m SP Kłodzino

8 – 9 m SP Okunica

            ZS Warnice

10 – 11 m PSP Jesionowo

            SP Mielęcin

12 – 13 m SP Żuków

            OSW Pyrzyce