Bardzo dobry występ zanotowali zawodnicy UKS Kleks przy OSW Pyrzyce podczas Mistrzostw Polski w tenisie stołowym szkół specjalnych, z których przywieźli aż 5 medali.

Zawody odbywały się w Płońsku w dniach 15-17.04.2016 r. w których uczestniczyło  12 województw.

W kategorii mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Damian Stefański, który podczas całego turnieju nie stracił seta. W tej samej kategorii brązowy medal zdobył Dawid Rogowski.

Wśród dziewcząt do 16 lat srebrny medal wywalczyła Agata Pitura.

Pozostałe medale zawodnicy Kleksa zdobyli w grach podwójnych: złoty Damian Stefański i Dawid Rogowski oraz brązowy Agata Pitura i Ewa Zielińska.

W mistrzostwach brał udział również Dominik Zapołowski, który w kategorii do 16 lat uplasował się na 5 miejscu.

W punktacji drużynowej województwo zachodniopomorskie, dla którego punktowali tylko uczniowie OSW Pyrzyce zajęło 1 miejsce.